הפתעת בש"ח

בטח כבר לא נשארו פה אנשים מתחילת ימי הבלוג שזוכרים את הבש"ח, מצאתי איזכור שלו משנת 2005 (את הרוב מחקתי מאז שהבלוג הזה הפך למהוגן יותר) יתרונו של הבש"ח היה בכך שסיפק צורך מאד מסויים (בידור וכייף נקי על כל נגזרותיו) בלי הסרחים העודפים של רגשות וגעגועים וכעס למינהו, הנאה לשמה. כשהתאים נפגשנו לכמה שעות של כייף משותף וכשלא התאים, אז לא.

הבש"ח היה מאז ומעולם איש שיחה מרתק, בעל עולם פנימי וחיצוני עשיר ביותר. יכולת אבחנה לא רעה לגבי אנשים ויכולת סיפורית טובה לא פחות, הוא היה גם פרטנר לא רע לסקס ובהחלט מילא שעות וחלקי ימים בדיוק כשהיה דרוש.

במשך תקופה לא קצרה היינו נפגשים ברווחים לא קצובים, בדרך כלל כשהייתי פנויה והתאים לי בדיוק, הוא היה פתאום שולח לי הודעה ששואלת אם הוא יכול לבוא. לעיתים רחוקות זה לא התאים. כך או אחרת זה היה בסדר, מצידי ומצידו. היתה ביננו הבנה שאף אחד מאיתנו לא חייב כלום לאחר ושאנחנו נפגשים רק כי מתאים לנו וכייף לנו.

 

הקשר ביננו ניתק אחרי שהוא שינה קצת את מאזן הכוחות והתחיל לדרוש שגם אני אבוא אליו ולא רק הוא אלי. זה לא התאים לי כל כך ואחרי שביקרתי אותו פעמיים הקשר התמסמס לכדי כלום והתנתק ללא כעס, ייסורים או צער משום צד.

 

לפני ארבע וחצי שנים הוא חזר לחיי לרגע כשהופיע אצלי באמצע הלילה שיכור לחלוטין אחרי חתונה של חברו הטוב ביותר. הגמל היה אצלי באותו לילה והבש"ח נמלט לדרכו ברגע שהצליח לסיים את הקפה ולהשתלט על תחושת חוסר שווי המשקל ושוב נעלמו עקבותיו.

 

והנה, ביום שישי בערב, רגע אחרי שחזרתי מהליכה נמרצת במיוחד, מזיעה ודביקה ובטח מריחה כמו מישהי שחזרה מהליכה מאומצת, בבירור נראית ככה, במילים אחרות, לא במיטבי. בדיוק אז שמעתי קולות דיבור בחוץ ורגע אחר כך, דפיקה בדלת.

מאחר ולא ציפיתי לאורחים, לפחות עד שהגמל יגיע בעוד שעתיים, נגשתי לדלת במחשבה שבטח אמצא שם מישהו שמחפש בית של מישהו ולא מוצא. אבל לא, בפתח עמד (בעצם כרע על ברך אחת וליטף את הדוגמנית החנפנית) הבש"ח במלוא הודו והדרו. והוא גבוה ונקי ומסודר ונאה כמו שהוא תמיד.

לרגע לא הייתי בטוחה שאני רואה נכון, הייתי משוכנעת שהאיש המסויים הזה יצא מחיי לנצח, אבל התאוששתי די מהר, הרמתי מהרצפה את הלסת השמוטה והצעתי לו לשתות משהו.

 

ככה מהצד אני אגיד שזה מפדח לאללה שבא מישהו מהעבר כשאני מזיעה כולי, דביקה ופרועה ובכלל לא נראית כמו שהייתי רוצה להראות, כלומר, טוב יותר. אבל מצד שני, עם כל הכבוד ליכולת האבחנה שלו, מדובר בגבר, אחרי הכל.

-את נראית בדיוק אותו דבר, לא השתנית בכלל.

עכשיו, אני לא יודעת אם זה טוב או רע. או שהוא לא ראה שאני נראית כמו סחבה, או שתמיד אני נראית כמו סחבה בעיניו. דקות האבחנה של גברים היא פשוט אגדתית.

 

ישבנו באויר הערב המתקרר בחוץ, שתינו קפה ותה והשלמנו קצת פערים.

הוא לקראת סיום תואר שני בפילוסופיה, באוניברסיטה העברית בירושליים, דווקא הלך לו טוב מאד, להפתעתו אפילו בתחום של חובותיו האקדמיות, אבל עכשיו כשהוא לקראת סיום הוא חושב לחזור צפונה. הוא עובד באיזו חברה כמנהל צוות, דווקא לא קשור בכלל ללימודים. היו לו קשרים כאלה ואחרים לאורך השנים, אבל עכשיו אין. הוא לא שותה קפה, לא מעשן, לא אוכל בשר, דגים, לחם, מוצרי חלב, אורז. חי פחות או יותר על פירות וירקות ונראה מליון דולר,  המניאק.

הוא החליט לבדוק מה שלומי, אבל איבד את המספר שלי, לכן נסע לפי הזכרון לבית הקודם שלי וכשגילה שאני לא שם, פשוט חיפש ושאל אנשים בדרך, עד שהצליח למצוא את הבית שלי והתייצב על מפתני ללא הודעה מוקדמת.

 

בסוף הוא קם ללכת, ביקש את מספר הטלפון שלי, וכיוון שלא ביקשתי, לא נתן לי את שלו, רק אמר שישלח לי SMS מתישהו וכדרך אגב אמר ששמר את הידיים שלו לעצמו, כי זה לא מנומס להופיע אחרי כמה שנים ולשלוח ידיים, אבל היה צריך להתאפק.

 

כשהגמל הגיע, סיפרתי לו על הביקור המפתיע. הגמל היה פחות מופתע ממני מסיום הפגישה.

-מה כבר חשבת שהוא רוצה כשבא לפה?

בכל אופן הסקס בהמשך היה סוער מהרגיל. אם הבש"ח באמת ישלח לי הודעה, אני אודה לו על כך.

 

17 תגובות בנושא “הפתעת בש"ח

  1. למען האמת אם זו השיטה להשאר צעיר לנצח, נראה לי שהמחיר גבוה מאד ולא בטוח משתלם….

   את עקרת בית אפרורית? הצחקת אותי 🙂

   אהבתי

 1. כשאת אומרת "סקס סוער מהרגיל", למה את מתכוונת? על אותה המיטה, רק עם הרגליים בצד של הכרית ? במקלחת, אבל לשם שינוי עם מים ממש רותחים? שכרגיל מרח אותך בגלידה וליקק אותה מעלייך, רק הפעם הוסיף גם סירופ שוקולד?
  אני רוצה לדעת מה זה "סוער מהרגיל" ! 

  אהבתי

  1. אני לא יכולה להגיד לך מה זה סוער יותר. זה עלול לפגוע בך. בגיל שלך הלב זה לא מה שהיה וכל זה.
   אין לי כל כך הרבה קוראים שגם מגיבים, אני לא רוצה לבזבז מגיבים על שטויות כמו תיאורי סקס מפורטים

   אהבתי

 2. מכיון שאין לי מושג מה משמעות ראשי התיבות זה מיד מיתרגם לי ל’בשקל חדש’. את יודעת, כמו בחנויות האלה, הכל בשקל. אני גם לא יודעת מה ההסכם שלך עם הגמל בנושאי בלעדיות, אבל אם הסעיר את הסקס – מה טוב. תמיד נחמד כשמשהו (או מישהו) מעוררים סערה ומערבלים קצת את השלווה הנינוחה שכל כך קל לשקוע בה. ולא, לא צריך פרטים מדויקים, ע"ז: בדיוק בשביל זה אלוהים המציא את הדמיון. 
  אגב, לא קיבלתי הודעה על הפוסט. אולי כדאי לשלוח הודעה למנויים?

  אהבתי

  1. בש"ח זה ראשי תיבות לבחור לשעת חירום. זה היה תפקידו המסורתי בכוח בימים עברו. כשהיה צריך ולא היה, הוא היה נקרא אל הדגל. בא וממלא את תפקידו בגבורה ואחר כך הולך לדרכו , כמו שצריך

   למרבה השמחה אנחנו לא ממש שוקעים לנינוחות שלווה בתחום הסקס זה היתרון העיקרי של לא לגור באותו בית ולא להפגש בכל יום, ככה נשמרת ההתרגשות והציפיה, את תראי השנה

   אהבתי

 3.  גם אני חשבתי כמו תרופה ולפי הכותרת שהלכת לקניות בחנות הכל בשקל.

  אבל זה יותר שווה המציאות הגיעו ישירות לביתך. 

  היה מעניין לקרוא איך עם הבש"ח הכל התמוסס כי רצה שתגיעי אליו בעוד שעם הגמל את מתעצבת שאת לא באה אליו מספיק.  אין דין בש"ח כדין גמל:)

  מה זה בש"ח למען השם הבעל שם חוב?

  אהבתי

  1. בחור לשעת חירום, כמובן.

   הבש"ח היה לו תפקיד מאד מוגדר בחיי  – לבוא ולעשות לי נעים, אחר כך ללכת לדרכו. בתמורה, אירחתי אותו בשמחה ובנדיבות, הוא אהב לבוא אלי והרגיש מאד נוח אצלי. כשאני נדרשתי לבוא עד אליו לא הצלחתי לחוש את הנינוחות שהוא חש אצלי, גם הוא היה מתוח יותר ומוטרד לגבי האירוח שלי אצלו. וחלק גדול מההנאה אבד, הוא לא היה מוכן לותר על ההדדיות החדשה, לכן זה נגמר.

   הגמל זו אופרה אחרת לגמרי, יש רגשות מעורבים, את יודעת איך זה…

   אהבתי

  1. וואו, זה אחד המשפטים העילגים שיצאו לי והוא גם נשלח בטרם עת 🙂
   המשפט הנוסף שלי היה שמרי עליו! צריך לטפח אנשים שעוד מרשים לעצמם להגיע בהפתעה

   אהבתי

   1. הוא באמת בן אדם שונה מהרגיל, ילד שמרשה לעצמו לעשות דברים כאלה, אבל אני לא שומרת עליו. אם ישמר הקשר, אז הוא ישמר. הקסם הוא כולו בשחרור המוחלט, לא כובלת אותו והוא לא אותי 🙂

    אהבתי

 4. גברים וקנאה זה שילוב מצויין ואני תאמיד האמנתי שאלה שלא תופסים אותם יחזרו בחזרה… מכייון שאני כבר שנים תופסת, אני שמחה שלפחות את כאן להזכיר לי שפעם צדקתי:-)

  אהבתי

  1. אני חושבת שגברים וגם נשים אוהבים דברים מוכרים ובטוחים. אין ספק שהעובדה שלא מאיימים עליהם במשהו שאינם רוצים (קשר רומנטי או מחייב) עוזרת

   לבש"ח ולי יש חוויות חיוביות אחד מהשניה, ולמרות זאת, אחרי ארבע שנים ובלי הודעה מוקדמת – הופתעתי. וזה תמיד נחמד לדעת שמישהו זוכר אותך בצורה חיובית…

   אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s